مهم // اعلام برنامه‌ی 22 بهمن سبز در شیراز

پنج‌شنبه, فوریه 4th, 2010 | اخبار جنبش سبز

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سایتک با نزدیک شدن به روز 22 بهمن گروه‌های مردمی در تمام شهرستان‌ها دامنه فعالیت خود را گسترش داده‌اند و همه چیز نشان دهنده یک روز بزرگ دیگر است.
از جمله فعالین و اطلاع رسانان مهم عزیزان فعال در شبکه‌های اجتماعی می‌باشند.
صفحه‌ی جنبش سبز شیراز در صفحه فیسبوک خود اطلاعیه حصضور در راهپیمایی 22 بهمن را آورده که به اطلاع شما می‌رسانیم:

راهپیمایی 22 بهمن سبز در شیراز ساعت 10صبح میدان ستاد برگذار می شود و با اختلاف یک ساعته هیچ تداخلی با راهپیمایی 22 بهمن دولتی ندارد.
این میدان از نظر راههای ارتباطی به تمام نقاط شهر شیراز و از نظر داشتن 4 خیابان اصلی و راه های گریز متعدد بسیار مناسب است. لازم به ذکر است مسیری که دوستانمان در نظر سنجی سایت جرس اعلام کردند بسیار نا مناسب و امکان برگذاری تجمع در عفیف آباد بسیار کم است.

همشهریان عزیز اگر تجمع اعتراض آمیزمان در صبح 22 بهمن با دخالت نیروهای پلیس و بسیج به خشونت کشیده شد و توانستند مردم را پراکنده کنند باز به همان مسیر برگردید تا قدرت خود و شکست ناپذیری جنبش سبز را نشان دهیم.بعد از ظهر 22 بهمن هم در خیابانها حضور پیدا می کنیم و با حمایت از هموطنانمان در مسیرهایی که برای عصر اعلام میشود شرکت خواهیم کرد.

همشهریان عزیز می توانند آخرین برنامه تجمعات شیراز را در این صفحه مشاهده کنند. :
http://www.facebook.com/pages/Shiraz-Green-Movement-jnbs-sbz-syrz/282308482800

در شب21 بهمن هم گام با تمام مردم ایران راس ساعت 10 شب بانگ الله اکبر را بر آسمان شیراز طنین انداز می کنیم تا قوت قلبی برای سبز هایی باشه که تا آن وقت دو دل هستن که فردا به صف سبز ها بپیوندن.

از تمام شهرستان ها و روستا های استان فارس دعوت به عمل می آیید که در این روز تاریخی و سبز به شیراز آمده و همگام با شیرازیان سبز اعتراض خود را نسبت به دولت کودتا نشان بدهند و همچنین از یاسوجیان عزیز که میدانیم دریاسوج امکان تظاهرت وجود ندا

3 نظر برای مهم // اعلام برنامه‌ی 22 بهمن سبز در شیراز

شروین
فوریه 4, 2010

s

بردیا
فوریه 4, 2010

ازاین همه شور و شادی و آزادیخواهی به خود می بالم برای ایرانم

عباس
فوریه 5, 2010

همه با هم تا رهایی از استبداد ورسیدن به ایرانی آزاد وآباد وسربلند یا علی

دیدگاه شما

متا

جستجو